blog

Rozjezd?

7. července 2012 v 16:23
Po delší době vás opět zdravím a přicházím z menším vysvětlením, proč jsem se měsíc vůbec neozvala. Za těch krátkých třicet dnů se stala opravdu spousta věcí, za které jsem vážně moc ráda. Abych řekla pravdu, do teď jsem nevěřila, že se toho může stát tolik za tak krátkou dobu. Okusila jsem si kouzlo Přístavu a rozhodla se pro animátorský kurz. Sjela si na raftu snad tu nejstudenější řeku v Rakousku - Isel a Möll. Udělala závěrečky v autoškole, radujte se se mnou, protože s tímto jsem oprvdu vůbec, ale vůbec nepočítala! Obhájila si ročníkovku a dostala jedničku (s tím jsem mimochodem také nepočítala). A v závěru jsem dnes odpoledne přijela z Chorvatska. U moře jsem byla poprvé a dost radikálně jsem změnila názor - ke svému životu nepotřebuju POUZE hory. Bylo tam opravdu krásně, ale tomu bych se ráda věnovala až v některém z dalších článků. Společně s fotkami, videi a snad i dostatečným popisem.

Bohužel je tady ještě jedna "překážka" - a to, že mi v pondělí začíná příměstský tábor, na kterém jsem jako vedoucí. Moc se tam těším, ale bohužel mi to taky zabere nějaký ten čas. Takže uvidíme, jak na tom budu. Pro začátek aspoň malou ochutnávku z vody.

Naše posádka byla moc šikovná, prosím :D

a tak jsem začala mít ráda jednoduché vzhledy

4. května 2012 v 23:15
Tam to nedodělané nic se mi vážně protivilo a už asi měsíc, co sem chodím jsem se za blog styděla. Bohužel jsem pracovala na ročníkové práci (kterou stále nemám hotovou) a neměla víceméně vůbec na nic čas. Možná proto to tady leželo ladem a skladem. I když ani teď nemám čas na dlouhodobé vytváření nečeho, tak můj pohár trpělivosti přetekl.

Zvolila jsem upravdu hodně light desing, který člověku nezabere ani půl hodinky. Navíc se mi tento styl začíná opravdu moc líbit. Menu i jednoduché záhlaví možná vypadá dětinsky, ale obyčejný text mi tam neseděl, takže co nadělám. Dokud tu nemám třpytící se glittery, tak na tom nejsem zase tak špatně, ne?

Dále jsem rapidně zkrouhla rubriky. Bylo naprosto zbytečné jich tady nechávat tolik, když je stejně nikdy nezaplním. Nechala jsem tedy jenom čistě čtyři, kterým bych se chtěla věnovat, popřípadě které by mohli být užitečné. Možná časem jich pár přidám, uvidíme.
  • BLOG - Dění kolem, minimálně využívaná rubrika.
  • DIARY - Naopak hojně využíváno, všichni známe.
  • REVIEW - Poslední dobou čtu hrozně ráda recenze a to hlavně na kosmetické výrobky. Moc mi to pomáhá ve výběrech, proto bych s tím chtěla pomoct i já vám a napsat, jak jsem s jednotlivými výrobky byla spokojena.
  • STORIES - Ano, chci zase začít psát. K nakopnutí si stačilo pouze přečíst starou kapitolku Netto paperi. Miluju psaní! Mimochodem, k plánované povídce jsem si vytvořila i banner. Můžete se těšit co nejdříve. Já se taky těším!

Teď se ale loučím a jdu si zdát o tom mém nehezkém kvartetu, které mi leze už i ušima. Dobrou noc a za odezvu na cokoliv budu ráda.

9. 4. 2012: co bude dál?

9. dubna 2012 v 20:39
Nejprve jsem nestíhala. Za poslední dva měsíce jsem měla strašně moc věcí a opravdu jsem nevěděla, kam skočit. O tom hlavním, co se dělo, bych ale ráda napsala jeden z následujících příspěvků. Když se to všechno urovnalo, alespoň částečně, bylo na čase začít řešit další, mnohem důležitější otázku. Co s blogem zamýšlím, chci ho vůbec? Vy, kteří chcete mít opravdu kvalitní blog víte, že takové rozhodnutí prostě nemůžu udělat během třech minut. Navíc mám celkem problém s názory - jednu dobu je blog hrozně moc užitečný a za čas naprostá zbytečnost, která mi narušuje soukromí. Nakonec jsem přišla k zábvěru, že když nic jiného, je to příjemné odreagování. Měla jsem hrozně moc témat, kterým bych se tady chtěla věnovat. Tak proč to všechno nehodit do jednoho pytle, že? Takže si to pojďme zrekapitulovat.

#1. Křesťanství: Už asi všichni víte, že jsem katolička a toto téma bylo jedno z nejhlavnějších, o kterém jsem přemýšlela. Bude se praktifcky nejčastěji vyskytovat hlavně v deníkových zápisech a všeobecných názorech. Pravděpodobně to nebude přímý článek, ale jsem hodně ovlivněna názory církve a hlavně si myslím, že jsou dobré. Tak proč se nezmínit, třeba "nakopnu" i někoho z vás :))

#2. Kosmetika: Vzhledem k tomu, že jsem taky holka, tak kosmetika, líčihla a ostatní srandy jsou pro mě skoro ráj. Mnohokrát se rozhoduji mezi jednotlivými výrobky a jsem pak moc ráda za jakoukoliv recenzi, kterou najdu a mnohokrát mi to ve výběru produktu skutečně pomůže. Proto bych chtěla pomoct i já vám především recenzemi na přípravky, které mám odzkoušené.

#3. Móda: Další holčičí součást. Tentokrát si k vám budu chodit spíše pro rady. Mám moc ráda outfitové články některých blogerek a sama jsem o nich přemýšlela. Vzhledem k tomu, že jsem si ujasnila, že se nějak zvláštně oblékat prostě neumím, tak z toho pravděpodobně sejde. Ještě uvidíme. Každopádně doufám, že i toto vás bude zajímat.

#4. Filmy/knihy: Filmový maniak. Takže co stojí zato zkouknout? Filmů mám v záloze opravdu mnoho. Budu si je muset oživit a vypsat články, protože ty se vždy hodí. Já osobně miluju recenze na filmy. Hlavně proto, že většinou si ho vždycky utíkám stáhnout. S knihama je to zrovna tak.

#5. Moje tvorba: To je snad jasné. Grafika a povídky. Miluju psaní, je to takový můj únik z reality. Proto bych byla moc ráda, kdyby jste si jich alespň pár přečetli a řekli mi svůj názor. Chci se v psaní zdokonalovat a to bez kritiky nejde.
 
 

Reklama