Novinky za poslední dny...

22. srpna 2012 v 14:40 |  den po dni
Jak jistě víte, minulý týden jsem strávila na CSM ve Žďáře nad Sázavou. Na to, že se mi tam nechtělo, poslední večer jsem téměř probrečela nejenom kvůl tomu, jaká to byla krása, ale i proto, že byl opravdu ten poslední. Nikdy snad nezapomenu na to, jak se v sektorech mačkalo skoro 6 tisíc lidí, na to, jak jsme s holkama bojovali o přední místa pod podiem (a většinou se nám to dařilo), jak neochotně jsme odcháteli každou noc v jedenáct, protože ve Žďáře prostě žijí lidi, kteří se chtějí vyspat. O tom všem každopádně až jindy. Vzhledem k tomu, že moc ráda nakukuji, co mají nejrůznější blogerky nového, rozhodla jsem se vám ukázat věci, které jsem si z CSM přivezla. A nejenom z tama :)

Zpěvníček s programem byl absolutně nepostradatelný a během dvou dnů se stal mojí nejmilejší věcí na CSM. Organizátoři si s tím dali opravdu perfektně záležet, to ano! Písně jsou vybrány bravurně. V průvodci si mohl najít každý opravdu vše - od hrubého programu, přes zrcadlo smědomí či ranní modlitby až po perfektní info o jednotlivých přednáškách a koncertech.
Veka - kapela, která setkání doprovázela mě naprosto uchvátila, stejně jako spoluhrající Adorare a Kapři. Proto jsem tan CD nemohla nechat. Mrzí mě, že jsem nevzala i Kapry, vzhledem k tomu, že jsem šla až na poslední chvíli, tak stánek projistotu už nebyl v provozu. Adorare už naštěstí mám :) Druhé CD je od Elementum - chválící kapely, na krerých jsem byla v pásmu koncertů, který jsem si moc užila. Poté mám ještě jedno, které je zamýšleno jako vánoční dárek, proto si ho nechám pro sebe :)Kupa záložek s citáty za pár kaček mě naprosto okouzlila, proto jsem jim to tam téměř vybrala. Myslím, že se vždycky hodí, ať už jako záložka, tak pouze jako dekorace třeba na nástěnku. Navíc je to moc hezký dárek, který, jak z vlastní zkušenosti vím, moc potěší. I když je to maličkost.
Pro životopis blahoslavené Chiary Luce Badano jsem se rozhodla po svědectví jejich rodičů, které bylo ve čtvrtek večer- Život a síla této dívky mě naprosto odzbrojily. Přála bych si mít alespoň zlomeček víry, kterou měla. Oslovila mnoho mladých, včetně mě. Proto jsem se, zatím ne na 100%, rozhodla vzít si ji za svého biřmovacího patrona. A k tomu bych chtěla její život znát opravdu podrobně, protože se, ruku na srdce, během toho večera stala mým velkým vzorem.

Věci, které jsme dostali v balíčku - mapka, visačka, náramek (který mega vybledl :D), časopis Milujte se, zpovědní zrcadlo a dálších super užitečných věcí, které jistě využiju. Na konci jsme také dostali plechovou krabičku s natištěným logem setkání a výtečnými bombony! Mňam! Dále jsem si koupila moc hezký misijní růženec a malinkou placku TV Noe. Musím zmínit i časopis KOMPOT, který byl takovým shrnutím každého dne.

Tak a teď mimo mísu, hodně mimo mísu :D Tyto krásné wedge botky jsem dostala na včerejší svátek od babičky. Miluju jakékoliv semišové lodičky, ale ty si schovávám na plesy a nechtějí se mi ničit obyčejným chozením po venku. Proto jsem sáhla pro tuto náhradu, která je přímo uzpůsobená k chůzi po chodnících. Vypadají krásně, sedí krásně a chodí se na nich snad ještě líp. Tímto ještě jednou moc děkuji babičce, jsem z nich opravdu nadšená!
 


Komentáře

1 Heidy | Web | 24. srpna 2012 v 9:51 | Reagovat

Ty kráso ty boty! Já je chci! :D Určitě to musel být moc zajímavý "festival" :)

2 Heidy | Web | 24. srpna 2012 v 14:16 | Reagovat

Já mám nejradši pohodlný :D Tahle mikina byla napsaná jako sportovní :D

3 Serri | Web | 26. srpna 2012 v 21:01 | Reagovat

Zajímavé věcičky ;)
Botky jsou moc hezké, ale mně by neslušely :D

4 Serri | Web | 27. srpna 2012 v 8:43 | Reagovat

Rory, na e-mail jsem ti poslala co se týče Contitue ;)

5 Alex.a | Web | 2. září 2012 v 13:56 | Reagovat

Koukám, že také ráda sbíráš takové ty drobnůstky z míst, které jsi navštívila. Dělám to samé. Jinak ty botky se mi moc líbí. Také mám ráda semišové boty a líbí se mi ještě víc když jsou na klínku. Jsou nádherné! Ještě takové sehnat tady u nás :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.