Srpen 2012

Novinky za poslední dny...

22. srpna 2012 v 14:40 den po dni
Jak jistě víte, minulý týden jsem strávila na CSM ve Žďáře nad Sázavou. Na to, že se mi tam nechtělo, poslední večer jsem téměř probrečela nejenom kvůl tomu, jaká to byla krása, ale i proto, že byl opravdu ten poslední. Nikdy snad nezapomenu na to, jak se v sektorech mačkalo skoro 6 tisíc lidí, na to, jak jsme s holkama bojovali o přední místa pod podiem (a většinou se nám to dařilo), jak neochotně jsme odcháteli každou noc v jedenáct, protože ve Žďáře prostě žijí lidi, kteří se chtějí vyspat. O tom všem každopádně až jindy. Vzhledem k tomu, že moc ráda nakukuji, co mají nejrůznější blogerky nového, rozhodla jsem se vám ukázat věci, které jsem si z CSM přivezla. A nejenom z tama :)

Zpěvníček s programem byl absolutně nepostradatelný a během dvou dnů se stal mojí nejmilejší věcí na CSM. Organizátoři si s tím dali opravdu perfektně záležet, to ano! Písně jsou vybrány bravurně. V průvodci si mohl najít každý opravdu vše - od hrubého programu, přes zrcadlo smědomí či ranní modlitby až po perfektní info o jednotlivých přednáškách a koncertech.
Veka - kapela, která setkání doprovázela mě naprosto uchvátila, stejně jako spoluhrající Adorare a Kapři. Proto jsem tan CD nemohla nechat. Mrzí mě, že jsem nevzala i Kapry, vzhledem k tomu, že jsem šla až na poslední chvíli, tak stánek projistotu už nebyl v provozu. Adorare už naštěstí mám :) Druhé CD je od Elementum - chválící kapely, na krerých jsem byla v pásmu koncertů, který jsem si moc užila. Poté mám ještě jedno, které je zamýšleno jako vánoční dárek, proto si ho nechám pro sebe :)

Moje prázdniny

10. srpna 2012 v 17:58 Random
Rubrika "random" byla vytvořena především pro účel článků o ničem. Bude se jednat o zcela náhodné články, nejčastěji fotografie, které opravdu nemám kam jinam zařadit. Nebudu se zde specializovat na žádná témata, bude to spíše únikovka před pořádnými články. Vím, že to zní flákačsky, ale já mám tyto články opravdu moc ráda. Sice vám moc neřeknou, ale na druhou stranu můžu s jistotou říct, že budou poměrně často. Doufám, že si je oblíbíte stejně jako já.

Nejkrásnější zahrady v Českém Krumlově.

KONTAKTY

8. srpna 2012 v 15:38
 • AURORA.ANDERE@GMAIL.COM
  -> E-mail, který byl založen přímo pro potřeby blogu. Pokud budete cokoliv potřebovat, neváhejte se na mě obrátit právě tam. Odepíšu vá jak jenom to bude možné.

 • FORMSPRING.ME
  -> Jedinečná možnost, zeptat se mě na cokoliv.

 • FACEBOOK - ANDERE.BLOG.CZ
  -> Sledujte můj blog i na nově zrozené stránce na sociální sítí FB. Budu se snažit vás tam upozorňovat nejenom na novinky ohledně blogu, ale ráda bych tam umístila i věci, které jsou zbytečné na samostatný článek.

 • NÁVŠTĚVNÍ KNIHA
  ->Možnost zaslání návrhů, připomínek, kritiky...

Avatar set: random

8. srpna 2012 v 11:00 avatary, ikonky
Pořád je co dělat a pořád se mi do ničeho nechce. Po dlouhé době jsem pro vás připravila čtveřici avatarů, které spolu nemají nic společného. V tomto vedru jsem moc líná vymýšlet témata a poté se ještě snažit, aby ho každá ikonka splňovala. Jenom bych byla ráda, aby jste věděli, že to nedelám pro vás, ale pro sebe. To, že je na blog umístím je čistě z mé dobré vůle. Vím, že proti kopírujícím lidem a hajzlům, co chtějí mermomoci ublížit/naštvat/pomstít se na nic, nic nezmůžu. Každopádně žádám alespoň vás poctivé, aby jste avatary používali se zdrojem. Když nic jiného, udělá to člověku alespoň radost. Děkuji vám.

A jo, ten rámeček je hnusnej. V editoru to ale fakt vypadalo hezky.