Udělám závěrečky v autoškole, obhájím si ročníkovku a možná se ani neutopím v Alpách

7. června 2012 v 15:47 |  den po dni
Je pravda, že se to tady vůbec nehýbe. Ale ono to nejde, bohužel. Zítra odjíždím na víkend do Rajnochovic a hned v pondělí jedu na týden do Rakouska na vodu. Abych řekla pravdu, přemýšlím, jestli se tam těšit, nebo se toho spíš bát. Naše třída to dementuje, jede nás pět. Celkově jede necelých čtyřicet lidí a z toho jsme s kámoškou pouze dvě holky. Kromě kluků od nás ze třídy neznám vůbec nikoho. Jak hezké. Jediné, proč tam jedu jsou zatím Alpy... Víte, tak se pozná maniak. Nebo debil. Ale vážně si potřebuju odpočinout od stresu ve škole a slavného uzavírání známek, kdy učitelé dělají vše proto, aby to ještě víc zprotivili. Každopádně i vodu pravděpodobně strávím šprtání technické do autoškoly. Četla jsem si to zatím jenom dvakrát a už se mi z toho dělá mdlo... Proč je nemohli zrušit už na tento rok. Stejně je to zbytečné. Zkoušky dělám hned ten týden po vodě a mám pocit, že vůbec nic neumím. Hlavně teda jízdy. Připadám si opravdu jak magor, co není schopný se naučit pouštět spojku pomalu, rychle podřazovat a stíhat všechno okolo... Takže prosím, myslete na mě. Nemůžu si dovolit to neudělat, protože opravky bych potom dělala až zase v září, jelikož ani já, ani učitel přes prázdniny nemůžeme.

Malinko jsem si to šílenství zpříjemnila a v úterý jsem se zajela podívat do Zlína. Miluju plátěné boty a už mě pomalu přestalo bavit jak se mi všechny po měsící, dvou roztrhaly. Je pravda, že jsem si kupovala spíše ty lenvější, takže kvalita byla přímo úměrná ceně. Proto jsem se rozhodla vyzkoušet Conversky. Hodně lidí je chválí a připisuje jim dlouhou živostnost. Původně jsem je chtěla pořídit na aukro, kde se to jimi jenom hemží, ale po přečtení většinou záporných recenzí jsem opravdu nedostala odvahu. Nechtěla bych vyhodit necelou tisícovku jen za to, aby mi nakonec přišla nějaká levná náhražka, která se rozpadne. I když jsem je našla jen v jednom obchodě a cena by byla dražší snad už jen v Praze, tak jsem si je vzala. Doufám, že opravdu vydrží tolik, co píšou v recenzích, protože jsou opravdu pohodlné a hodí se skutečně ke všem. Volba barvy byla jasná. Vzhledem k tomu, že jsem prase, tak nic světlého nepřicházelo v úvahu a přímo řernou jsem také nechtěla, proto jsem šla po tmavě modrých. Abych řekla pravdu, překvapilo mě, že v takovém malém obchůdku měli zrovna tyto a navíc poslední moji velikost :) Co si o těchto botách myslíte vy?


Můj nákup se zalíbil i koťátkům :) Mimochodem, nemáte někdo zájem? Ještě máme černo-bílého kocourka a mourovatou kočičku. Mimochodem, ve Zlíně jsem si koupila i ten nejvoňavější a prostě nejlepší sprchový gel od Dermacolu - pomeranč s čokoládou. Opravdu jsem se do té vůně zamilovala a opravdu bude asi trvat, než si koupím něco jiného. Nevíte někdo, jestli je to jenom limitka? Vůně je opravdu hodně intenzivní, přesně taková, jakou mám ráda. Bavila jsem se ale s lidmi, kterým to doslova smrdí a cítí z toho jenom chemii. Takže pokud budete nad nějakým produktem Aroma Ritual přemýšlet, tak si ho raději pořádně očmuchejte hned v drogerii, aby jste nelitovali.

A teď ať žije ročníkovka... Jdu tu hloupost dopsat, už to nemůžu ani vidět. Mějte se hezky a držte palce, ať se v Rakousku neutopím :)
 


Komentáře

1 Majda | Web | 7. června 2012 v 17:47 | Reagovat

Teda ty fotky mě fakt překvapily. Přísahám, že jsem si myslela, že si je stáhla z nějakého katalogu :D Jsou krásné!! :) Mě se conversky moc nelíbí, takže ti je nemůžu pochválit, za to ten gel se mi líbí! Mám ho, sice je z Manufaktury, ale to je jenom detail :D Fakt krásná vůně :)

2 Serri | Web | 7. června 2012 v 19:58 | Reagovat

Tak si to na tý vodě uží :) Palečky ti na autoškolu držet budu - zvládneš to! :) Co se týče Conversek, tak s těmi ti neporadím, nenosím je. Já preferuju obyčejný botasky. Ale souhlasím, že je hodně lidí chválí ;) Nákupčík seš dobrej :D Koťátko je rozkošný a zájem asi nemám :D Ten gel vypadá moc lákavě.:)
Palečky držím ještě i na nohach :) Jo, neutop se nám! :D

3 katty | Web | 18. června 2012 v 22:18 | Reagovat

Nebooj, autoškolu zvládneš:) A když né, tak příště, nic se nestane:) já ty pocity taky měla. Že nic neumím, a šup... Autoškola zvládnutá na poprvé :)) Takže hodně štěstí. Botky jsou moc hezké! Snad vydrží tedy;-)

4 Heidy | Web | 23. června 2012 v 14:24 | Reagovat

Autoškolu už máš za sebou takže ti gratuluju! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.