Červen 2012

Udělám závěrečky v autoškole, obhájím si ročníkovku a možná se ani neutopím v Alpách

7. června 2012 v 15:47 den po dni
Je pravda, že se to tady vůbec nehýbe. Ale ono to nejde, bohužel. Zítra odjíždím na víkend do Rajnochovic a hned v pondělí jedu na týden do Rakouska na vodu. Abych řekla pravdu, přemýšlím, jestli se tam těšit, nebo se toho spíš bát. Naše třída to dementuje, jede nás pět. Celkově jede necelých čtyřicet lidí a z toho jsme s kámoškou pouze dvě holky. Kromě kluků od nás ze třídy neznám vůbec nikoho. Jak hezké. Jediné, proč tam jedu jsou zatím Alpy... Víte, tak se pozná maniak. Nebo debil. Ale vážně si potřebuju odpočinout od stresu ve škole a slavného uzavírání známek, kdy učitelé dělají vše proto, aby to ještě víc zprotivili. Každopádně i vodu pravděpodobně strávím šprtání technické do autoškoly. Četla jsem si to zatím jenom dvakrát a už se mi z toho dělá mdlo... Proč je nemohli zrušit už na tento rok. Stejně je to zbytečné. Zkoušky dělám hned ten týden po vodě a mám pocit, že vůbec nic neumím. Hlavně teda jízdy. Připadám si opravdu jak magor, co není schopný se naučit pouštět spojku pomalu, rychle podřazovat a stíhat všechno okolo... Takže prosím, myslete na mě. Nemůžu si dovolit to neudělat, protože opravky bych potom dělala až zase v září, jelikož ani já, ani učitel přes prázdniny nemůžeme.

Malinko jsem si to šílenství zpříjemnila a v úterý jsem se zajela podívat do Zlína. Miluju plátěné boty a už mě pomalu přestalo bavit jak se mi všechny po měsící, dvou roztrhaly. Je pravda, že jsem si kupovala spíše ty lenvější, takže kvalita byla přímo úměrná ceně. Proto jsem se rozhodla vyzkoušet Conversky. Hodně lidí je chválí a připisuje jim dlouhou živostnost. Původně jsem je chtěla pořídit na aukro, kde se to jimi jenom hemží, ale po přečtení většinou záporných recenzí jsem opravdu nedostala odvahu. Nechtěla bych vyhodit necelou tisícovku jen za to, aby mi nakonec přišla nějaká levná náhražka, která se rozpadne. I když jsem je našla jen v jednom obchodě a cena by byla dražší snad už jen v Praze, tak jsem si je vzala. Doufám, že opravdu vydrží tolik, co píšou v recenzích, protože jsou opravdu pohodlné a hodí se skutečně ke všem. Volba barvy byla jasná. Vzhledem k tomu, že jsem prase, tak nic světlého nepřicházelo v úvahu a přímo řernou jsem také nechtěla, proto jsem šla po tmavě modrých. Abych řekla pravdu, překvapilo mě, že v takovém malém obchůdku měli zrovna tyto a navíc poslední moji velikost :) Co si o těchto botách myslíte vy?


Můj nákup se zalíbil i koťátkům :) Mimochodem, nemáte někdo zájem? Ještě máme černo-bílého kocourka a mourovatou kočičku. Mimochodem, ve Zlíně jsem si koupila i ten nejvoňavější a prostě nejlepší sprchový gel od Dermacolu - pomeranč s čokoládou. Opravdu jsem se do té vůně zamilovala a opravdu bude asi trvat, než si koupím něco jiného. Nevíte někdo, jestli je to jenom limitka? Vůně je opravdu hodně intenzivní, přesně taková, jakou mám ráda. Bavila jsem se ale s lidmi, kterým to doslova smrdí a cítí z toho jenom chemii. Takže pokud budete nad nějakým produktem Aroma Ritual přemýšlet, tak si ho raději pořádně očmuchejte hned v drogerii, aby jste nelitovali.

A teď ať žije ročníkovka... Jdu tu hloupost dopsat, už to nemůžu ani vidět. Mějte se hezky a držte palce, ať se v Rakousku neutopím :)

02. 06. 2012

2. června 2012 v 20:17 den po dni
Můj bordel a nejaktuálnější práce. Plakátek pro maminku na farní pouť. Zní to skvěle, moc ráda bych jela!

Takto, prosím, vypadá můj roh pokoje. Postel, hromada učebnic a taška do školy. Vykašlala jsem se na jakékoliv uklízení, stejně se každý večer musím učit.

Moji miláčci. Člověk si někdy musí udělat radost a já prostě nemohla odolat. Navíc je Colorama opět slevněná na půlku. Tyto kvalitní laky pořídíte v DM za krásných 30,- Kč.
To nejlepší, co jsem ze sebe kdy vymáčkla. Hrubý tisk karet. Hrozně moc se těším, až budu mít v rukou originální verzi. Neměl by náhodou někdo zájem poznat vesnici, kde žiju? Ráda bych to rozšířila