Tak jsme to všechno hezky zvládli.

21. ledna 2012 v 13:00 |  den po dni
Třeba se mi zase začne dařit. Vlastně už začalo. Co jsem mohla, to jsem si opravila. Známky sice nejsou ideální, ale rozhodně lepší, než mi původně vycházeli. Chtěla bych hrozně moc všem poděkovat, ale vzhledem k tomu, že tady to nemá vůbec žádnou váhu, tak si to nechám přímo pro dotyčné. Bez cizí pomoci bych to nezvládla. Vůbec nic. Na to, jaký byl ještě včera blázinec, tak dnes jsme nehnuli ani brvou. Slečny, které měly na starost polonézu na dnešní školní ples si vzaly volno, zbytek poodcházel v průběhu dne. Takže na konci nás tam zbyla horko těžko třetina. Takže jsem byli propuštěni zhruba o půl hodiny dřív, než jsme měli. Jediné, co mě mrzí, že nevyšlo jsou chvály. Bohužel snad 90% okolí je nemocné a na mě taky něco leze, tak jsem kostel dneska nechala bez přejíždění do ostatních vesnic. Snad příště. A hrozně moc se těším na studentskou, která by měla být za tři týdny. Zhruba.


Jinak, moje nová srdcovka. Je to písnička z mého milovaného Soul Surfer. Hledala jsem ji tak dva měsíce a vůbec jsem si neuvědomila, že ji vlastně celou dobu znám v české verzi (které tu mimochodem byla minulý článek). Je mě jasné, že s tímto se do vkusu nikomu moc netrefím, ale já miluju tyto workshopové kapely. Ať už je to Hillsong, Planeteshakers nebo ostatní. A hlavně si myslím, že zahraniční křesťanské kapely mají mnohem jinou úroveň jak ty naše. Samozřejmě, vyjímka potvrzuje pravidlo. Ale líbí se mi, že mají většinou mnohem více členů než je obvyklé u našich kapel. A čím více lidí zpívá, tím je to hezí. Další, takové menší plus je to, že angličtina je prostě lepší, zvučnější jazyk. Nanana... You give and take away. Miluju. Stejně tak film a Bethany Hamilton je jeden z největších vzorů. Ona nic nezahodila, bojovala až do konce. Je důkazem, že Ježíš stojí při těch, kteří se nevzdávají. Mé problémy jsou oproti těm jejím nic. Doslova. A kolikrát mám chuť se vším praštit? A kolikrát to udělám? Přála bych si mít její vytrvalost. Hrozně moc. Teď po zkouškovém jsem si ten film znovu pustila a znovu jsem hleděla jak tela na nové vrata, co ta holka dokázala. Samozřejmě, pouze film. Ale podle skutečné události. AnnuSophiu Robb mám jako herečku také hodně ráda, takža jaképak copak. Soul Surfer je snad jediný film, který mi něco dal. Tedy, který mi to dal v takové míře.

U delší dobu přemýšlím, jestli definitivně nezavrhnout kone.blog.cz. Mám to tam ráda, tím blogem jsem žila zhruba čtyři roky. Dřív jsem si hrozně moc přála velkej adminskej tým. Ale teď si uvědomuju, že na spolupráci nejsem dobrá. Jsem vůdčí typ, který by všechny jenom komandoval. Navíc mám ráda svůj vlastní, soukromý pořádek. Všechno hezky seřazené a do toho holky nutit nemůžu. Další věc je, že prakticky nemám možnost nikde publikovat mé nekoňské fotky, povídky a grafiku. A pokud chci, aby se někdo podíval a zhodnotil to, potřebuju blog/stránku, které se budu věnovat naplno. Ne jako doteď. Další věc je tadyta vykecávačka. Co já vím, jestli ji mám zveřejňovat na netu? Ale zase... jak už jsem kdysi psala, je fajn se někdy poohlédnout za minulostí a klasický ruční deník se mi psát nechce v obyčejný textový soubor bych otevřela tak dvakrát, třikrát. Jo, je to hloupé a nezodpovědné můj život rozhlašovat do světa, ale na druhou stranu skoro nikdy nepíšu nic konkrétního, nic, čeho by mohli ostatní zneužít. Doufám teda.

A k tomu novému, co tu vyrostlo. Nejsem s tím moc spokojená... Představovala jsem si to trošinku jinak. Samozřejmě, ještě tady chybí animace, které by měla všemu dominovat. Jenomže jsem si s ní včera dokonale sekla počítač a už jsem neměla nervy na to, udělat to znovu. Jinak obrázky, které jsou vlevo jsou víceméně taky srdcovky z Badu. Přemýšlím, že je natáhnu až úplně dolů a zafixuju to. Ale na to je ještě hodně času. Nejprve musím udělat vzhled pro kamarádku, které ho slibuju už asi dva měsíce. Ostatní mají pravdu - naslibuju hory doly a udělám kulové. No, měla bych s tím něco dělat, já vím. Nebo se na všechno vykašlat a už neslíbit ani popel.
 


Komentáře

1 Heidy | Web | 21. ledna 2012 v 14:48 | Reagovat

Opovaž se opustit kone.blog.cz! To uděláš a půjdu taky! Bez tebe to bude blog bez duše takže pokud se na to vykašleš ty tak já taky.. Protože, no prostě proto. Tak kone.blog.cz dej na druhé místo (stejně jako já) a andere bude prostě na prvním :) Ano? Ale jestli se opovážíš něco takového udělat druhý den tě budu v noci strašit ti si piš! :D

2 Aurora | E-mail | Web | 21. ledna 2012 v 18:54 | Reagovat

To je vydírání, Terezko. Z kone.blog.cz neodejdu, teda ne tak uplně. Jenom se tam víceméně přestanu tak moc ukazovat. Povídky a ostatní věci budu dávat sem a pokud bude třeba nějaké koňská grafina, nebo něco podobného, dám to i tam. Ale upravdu jenom takové decentní přidávání. :)

3 Heidy | Web | 23. ledna 2012 v 15:44 | Reagovat

[2]: Tak to jo :) Jdu si tě přidat do favourite :) Protože TY tam rozhodně patříš :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.