Červenec 2011

Pieces

29. července 2011 v 19:42 | Aurora |  den po dni

Lituju, zlatíčka, v tomto PC není ani prd a tato signatura se mi zrovna líbí. I když byla prvně určena pro kone.blog.cz a jeho návštěvníky, nemůžu tady nechat jen tak prázdnou plochu, takže nazdar, poroučím se. Stala se mi taková nemilá věc. Za prvé jsem na chatě každý den zmokla jako pouliční krysa. To by se ještě ustát dalo. Každopádně když jsem se vrátila, počítač vyhlásil hiatus a jak jsem se dozvědělat pravděpodobně nekončící. Co víc si přát, žeano?

Štve mě to. Jsem jak bez pravé ruky, milí zlatí. Nemám přístup k fotografiím, grafice či rozepsaným povídkám. Doprdele! S hudbou si musím vystačit s tou na youtube, většina uložených hesel (které si samozřejmě nepamatuju) je v kelu. Já nemám ráda 28. července. Letos odešel naštěstí jenom počítač, ale před dvěma lety to byl Bendžo. Že prý čas zahojí úplně všechno - fraška, vážení. Včera to bylo přesně čtyřiadvacet měsíců a já tady pro něho pořád brečím po nocích. Po koni, který mi dal všechno co mohl. Důvěru a kamaráda, víc, než bych mohla žádat. Když zavřu oči, pořád vidím toho tmavého hnědáčka, který se vzteká v boxe. Až moc živě si pamatuju, jak se jednou ze začátku splašil. Několik sekund jsem měla jeho kopyta nad svou hlavou a uhnula jsem na poslední chvíli. Možná proto jsem si ho zapamatovala. Stejně tak si pamatuju na poslední vyjížďku - prověšené otěže, nohy ze třmenů a pohodička. Ležela jsem mu na zádech, na krku a nechal si to líbit. To byl ten nejlepší pocit, jaký jsem kdy zažila. Chci ho jednou zase vidět, prosím!


Moc bych si přála to tu obnovit, ale nemůžu. Někteří možná víte, že jsem rozjela hned pár větších projektů na legendárním kone.blog.cz, odkud prostě nedokážu odejít. A mám rozplánovaných dalších milion pět, za kterých bych chtěla do konce dovést alespoň standartní povídkuvý web. Myslím, že by to nebyl špatný nápad, miluju povídky; čtení a psaní. Což mi připomíná, jdu začít další etapu NP, těšte se :)

Rory [Arie]