Just tell me that you still believe.

22. února 2011 v 21:44 | Arie |  den po dni
Fajn, couvám, vážení. Půjdu tam, značně nevyspaná a budu doufat, že všechno dopadne, jak jak má. Celkem by mi to ulehčilo moje podvědomí, kdyby konečně dalo pohov myšlence, že se zítra něco neuvěřitelně posere... Popřípadě že já budu viníkem. Jediné, na co se těším jsou ty neuvěřitelně krásné pronceznovské šaty. (o 13 honim pozděj:) Které se mi mimochodem už rozvalujou na posteli a které odmítám vrátit... Chci si je nechat.

Jeden z mála pokusů sem přihodit nějaký ten příspěvek. Tak zase po dvou měsících mávám ručičkou a žvatlám pá pá, vážení. Nebyla jsem tu a je mi to celkem volné. Měla jsem se fajn, blog jsem k ničemu nepotřebovala, tak nač si s tím lámat hlavu, že? :) Upřímně, mám pocit, že jsem zažila jeden z nejhezčích měsíců, které kdy nastaly. Možná i uplně ten nejlepší, kdo ví.

Upřímně, nikdy bych neřekla, že mi budou chybět taneční. Mimochodem, ten úryvek nahoře je psán nějakých 20 hodin před závěrečnou - nemohla jsem ho smazat, protože jsem se nasmála jak blbá, když jsem to četla. Bylo by fajn se do té doby zas vrátit... I za cenu těch mých katastrofických scénářů, které jsem si postivě zapisovala do palice po celé čtyři měsíce v tanečních. Nic se nepodělalo... Ten večer byl absolutně perfektní :)


Belive. Věřit. Věřit! Věřit! Věřit! Chci mít pevnou víru, nechci, aby někdy kolísala. Chci si jít pevně za svým cílem a věřit. Jenomže ono to někdy nejde. Když nad tím tak přemýšlím, proč vůbec ztrácet víru? To dělají jenom pitomci. I na těch největších maličkostěch a prkotinách staví celý šťastný život. Kdysi někdo chytrý řekl, že bez snů a ideálů nelze být člověkem. Držte se toho, jak to dělám já. Možná někdy něco nevyjde, ale taky se něco povést musí. Tak chyťte víru a už ji nepouštějte! :)

Skylet mají neuvěřitelně krásné texty. Nemůžu se toho naposlouchat :)

I can't undo the things that led us to this place
But I know there's something more to us than our mistakes
So is it you or is it me?
I know I'm so blind when we don't agree
But you should've known me by now
You should've known me


Přeložte si to ;-) V češtině to nezní tak dobře! 
 


Komentáře

1 B | 26. února 2011 v 21:59 | Reagovat

Ahoj, jelikož nejnovější článek zřejmě díky převratnému novému systému prý neexistuje, píšu sem.
Jde o jednu celkem starou záležitost, z doby, kdy jsi byla ještě aktivní na kone.blog.cz, bohužel nikoho jiného z té doby se mi nepodařilo sehnat, vlastně si je ani nepamatuju. Chodila jsem tehdy na blog Monee, která později změnila blog na profi-horse.blog.cz a přezdívku tuším na Mi.a* nebo tak nějak. Měla skvělé články a grafiku a bílou ponici Jiřulku :) Pak z blogu profi-horse odešla a už se mi ji nikdy nepodařilo najít. Mrzí mě, že jsem se někoho nezeptala dřív, ale třeba o ní něco víš, myslím, že jsi ji tehdy určitě znala, byly jste autorkami vlastně nejlepších 'koňských' blogů v té době :)
Vím, že tohle asi není zrovna komentář, který bys tu nejradši viděla (i když na taneční taky dodnes vzpomínám s úsměvem :), ale byla bych moc ráda, kdybys odpověděla a snad pro mě i měla nějakou informaci. Hezký den :)

2 Arie | E-mail | Web | 27. února 2011 v 10:43 | Reagovat

[1]: Ahoj :) Tady budu aspoň trochu k užitku. Máš pravdu, znala jsem se s ní. Po blogu profi-horse měla pár deníkových blogů, které ale po sléze zrušila. Potom spravovala stránky o nějakém psovi jejich příbuzných a teď vím o stránkách věnovaných jejímu koliákovi Endžímu :) Tady máš kdyžtak odkaz - http://daily-angel.blog.cz. Dřív jsem s Mončou bývala často v kontaktu na ICQ, ale teď už si ani nepíšeme... Doufám, že jsem aspoň trochu pomohla ;)

3 B | 27. února 2011 v 17:06 | Reagovat

[2]: Mockrát děkuju, ani jsem nevěřila, že ji ještě někde zastihnu! Díky za pomoc :)

4 Arie | E-mail | Web | 27. února 2011 v 18:04 | Reagovat

[3]: Nemáš vůbec zač :) Taky jsem byla ráda, když jsem objevila blog o jejím čtyřnohém mazlíčkovi :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.