Procházím a mávám vám.

7. listopadu 2010 v 21:00 | Arie |  den po dni
Proč nemůžu být jako ona? Je úžasná v mnoha směrech - dokonale zpívá, je krásná, má ty nejparádnější vlasy, jaké jsem kdy viděla... Které jí mimochodem vůbec nezávidím, grr! Upřímně, jsem velice zvědavá, jak bude vypadat ta 'její' ofina na mé hlavě s dlouhýma vlasama (už dýl odolávat fakt nemůžu ^^). Nechala bych se ostřihat jinak, ale nenašla jsem žádný střih, který by se mi nějak moc líbil a vlastně jsem hledala něco hodně podobného jak má ona, tak co...
Napadlo mě s P. udělat nějaký layout a popřípadě ho hodit i sem, nebo jen ke stažení, ale - velice nečekaně - totální fiasko, jak jinak. Bych se měla pomáli rozhlížet po nějakém jiném oboru a pokud možno by neměl mít nic společnýho s grafikou, jinak se ani neohřeju a vyrazí mě. Pchá, nechápu, proč jsem lezla na lyceum... To mě tak sotva připraví na cokoliv jakože uměleckého.


♥ Nemůžu si pomoct.

A došla jsem na to, že k Hayley se hodí modrá ^^ Mějte se, vážení, jdu se flákat. Zítra promažu fotky a stáhnu si jejich písniček víc. Vážně mě nebaví čekat, až si to Youtubko přešrotuje a v dobrém případě za pět minut mi to konečně přehraje. Pchá, zakopat YT na Sibiř! Pápá.
 


Komentáře

1 Nikíínka | Web | 19. listopadu 2010 v 20:01 | Reagovat

Je pěkná!:) A co je to za zpěvačku? Hayley a jak dál?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.