OKEM OBJEKTIVU

10. října 2010 v 20:02 | Arie
Focení je koníček, ke kterému jsem se dostala celkem náhodně. Začínala jsem s věcičkou známou jako Canon PowerShot A520 - přístrojem momentálně neprodejným - a první roky jsem měla nechutné fotky. Snad se nestalo, že by jediné byla ostrá. A můžu říct, že mi to bylo úplně ukradené. Měla jsem hnusné fotky, nikdo po mě nechtěl, abych fotila a měla klid. Postupně jsem ten krám, který mě ještě pořád neposlouchal a na který jsem v jednom kuse nadávala, začala brát na vycházky. Snažila jsem se vyfotit něco hezčího. Jakž takž se mi začalo dařit vlastně až v roce 2009, kdy jsem se vrhla po hlavě do webových galerií, které mimochodem skončily fiaskem, a to obrovským. Měnila jsem je rychlostí letu sokola a později se na to vyprdla úplně.

13. 12. 2009 jsem se stala majitelkou foťáku z výroby Panasonicu (Lumix DMC FZ28) a začala nová éra. Chodím fotit víc a opravdu se o něco snažím. Manuál už mi není tak dokonale neznámej jak to bylo u Canonu a sem tam se mi i nějaká fotka zalíbí. Jen podotknu, že jsem si doteď přečetla asi jednu stránku plného manuálního návodu a kdykoliv objevím něco nového, moje radost se nevyrovná ani malému dítěti, sedícímu poprvé pod vánočním stromem mezi dárky.

Budu moc ráda za jakékoliv vaše komentáře - a to ať s kritikou nebo s pochvalou. A zároveň vás chci poprosit, nelíbí-li se vám to, napište co mám příště udělat jinak, abych se mohla poučit a ne jen větu 'Máš to hnusné.' Budu zde dávat i fotografie z cest, dovolených a tak, tudíž jestli máme společnou cestu, můžete to brát i jako takové lákadlo, kam se podívat. Určitě nechám u každého setu i zmínku, jak se mi tam líbilo :))